Марко Ріцці голова журі

Лауреат найпрестижніших скрипкових міжнародних конкурсів, серед яких конкурс ім.Королеви Єлизавети в Брюсселі, конкурс ім. П. І. Чайковського в Москві та конкурс скрипалів у Індіанаполісі. Навчаючись у таких педагогів, як Сальваторе Аккардо та Віктор Ліберман, він був визнаний одним з найбільш затребуваних скрипалів, і був нагороджений премією Europäischen Musikförderpreis за рекомендацією видатного диригента Клаудіо Аббадо.

Марко Ріцці регулярно виступає у провідних концертних залах, таких як театр Ла Скала у Мілані, Лінкольн-центр у Нью-Йорку, Концертгебау в Амстердамі, Брюссельска філармонія, Берлінський Концертхаус та Тіволи у Копенгагені. В якості соліста виступає з такими оркестрами як: Штатс-капела Дрезден, Нідерландський філармонійний оркестр, Королівський Ліверпульский філармонійний оркестр, Роттердамський філармонійний оркестр, оркестр Бі-Бі-Сі (BBC).

Співпрацює з багатьма відомими музикантами, серед яких Гідон Кремер, Володимир Юровський, Захар Брон, Маріо Брюнелло і багато інших. Марко Ріцці є професором Вищої школи музики Мангейма (Німеччина) та Вищої школи музики Королеви Софії у Мадриді (Іспанія). Щорічно дає майстер класи в Італії і Швейцарії. Він регулярно є членом журі найпрестижніших скрипкових конкурсів, таких як конкурс Королеви Єлизавети (Брюссель), конкурс скрипалів Н. Паганіні (Генуя), конкурс скрипалів Й.Йоахіма (Ганновер).

Азіз Шохакімов

Один з найбільш яскравих і затребуваних молодих диригентів. Навчався диригування у Державній консерваторії Узбекистану у Ташкенті під керівництвом професора В. Неймер. У роки навчання він отримує державну премію «Ніхол» і стає стипендіатом фонду Володимира Співакова.

У 2010 році став лауреатом одного з найпрестижніших конкурсів диригентів ім. Г.Малєра у Бамберзі (Німеччина), після чого почалася його стрімка кар’єра і гастролі по всьому світу. Він робить свій перший дебют у США і диригує оркестрами Орегона, Хьюстона и Каліфорнії. Дає концерти з найбільш значущими оркестрами Європи, серед яких: Лондонський філармонійний оркестр, Берлінський симфонічний оркестр, Франкфуртський симфонічний оркестр, Штатс-капела Дрезден, Дюссельдорфський симфонічний оркестр, Міланський La Verdi і багато інших.

Був запрошений проводити майстер класи у відому на весь світ музичну академію Кронберга (Німеччина). Азіз Шохакімов є головним диригентом Національного симфонічного оркестру Узбекистану, диригентом Deutsche Oper am Rhein (Дюссельдорф, Німеччина) та головним запрошеним диригентом Міланського симфонічного оркестру ім. Дж.Верді. У 2016 році Азіз Шохакімов стає володарем престижної премії Young Conductors Award.

Сергій Тесля

Лауреат багатьох престижних міжнародних конкурсів, серед яких конкурс скрипалів ім. Г.Венявского (Польща) та Music d’Art Academie of Tours (Франція). Навчався у видатного скрипаля сучасності маестро Володимира Співакова, у чиєму колективі «Віртуози Москви» грав довгі роки, виступаючи у кращих залах Європи, Америки та Азії. У 1994 займає місце концертмейстера Севільського філармонійного оркестру, а в 1998 створює Севільський Королівський камерний оркестр, і стає його артистичним директором і солістом.

З 2002 року є концертмейстером Національного оркестру Іспанії. Сергій Тесля обіймає посаду професора Мадридської Королівської музичної академії (Іспанія), а також Вищої школи музики Королеви Софії (Іспанія). Щорічно проводить майстер класи в багатьох містах Іспанії і регулярно запрошується у якості члена журі на численні міжнародні конкурси.